Anglų kalbos kursai Vilniuje padeda kilti karjeros laiptais

Anglų kalbos kursai VilniujeAnglų kalbos kursai Vilniuje naudingi dėl visokiausių priežasčių. Ten, kur veikia daugybė įstaigų, karjeros laiptų sąvoka nesvetima. Kad jais kiltum, reikia tobulėti. Užsienio kalba – viena iš sudedamųjų šio proceso dalių. Tolesnėse eilutėse – ne apie tai, kokių būna kursų ar kiek pastangų juose reikia įdėti, o apie naudą.

Pasitikėjimas

Kai ką nors mokate, kai žinote, kaip atlikti tam tikrus veiksmus, imate labiau savimi pasitikėti. Nesvarbu, ar kalbėtume apie karjeros pasaulį, ar tiesiog apie miesto gatvę, atsiskleistų elementari tiesa – užsienietiškų žodžių bagažas leidžia jaustis pozityviai. Jums nebaisu, kad italas ar prancūzas pasiteiraus, kur artimiausia kavinė. Jums nereikės rausti iš gėdos nežinant, ką atsakyti. Klausiate, kaip anglų kalbos kursai Vilniuje susiję su tais žmonėmis, kurie atvyksta į Lietuvą ne iš anglakalbių šalių? Žinant, kokia anglų kalba populiari, lengva suvokti, jog ji nesvetima daugeliui turistų.

Šnekant konkrečiai apie verslo pasaulį, pasitikėjimas yra tarsi karjeros laiptų turėklai. Jeigu asmuo atrodo lyg palenkiamas į bet kurią pusę ir pasiduodantis pirmai pasitaikiusiai nuomonei, kažin, kokios karjeros galimybės jo laukia. Veikiausiai reikia tikėtis stagnacijos. O štai vidinis pasitikėjimas leidžia pasiekti itin daug. Ir niekas neabejoja, jog anglų kalbos mokėjimas čia turi didelės įtakos.

Išlaviravimas įvairiausiose situacijose

Atvyksta potencialus verslo partneris iš užsienio? Puiku, anglų kalbos kursai Vilniuje davė naudos, tad dabar būdami kokiame prabangiame sostinės biure galėsite šiltai pasitikti kitatautį. Tai planuotas vizitas, o ką daryti tuomet, kai be išankstinio perspėjimo užsuka anglakalbis klientas? Jei nekalbate angliškai, situacija ne iš mieliausių. Tenka galvoti, ką daryti. Na, o jeigu mokate daugiau nei „how are you“ ar „I don‘t understand“, tai jau ženklas, kad išlaviruosite ir klientui nereikės eiti pas jūsų konkurentus.

Stažuotės, komandiruotės

Numatyta komandiruotė į užsienį? O galbūt planuojama skaityti paskaitą kitataučiams studentams? Jei į anglų kalbos kursus nekreipta dėmesio, nežinia, ką ir bedaryti. Situacija atvirkštinė? Pamokos sulaukė jūsų dėmesio? Tuomet džiugu, mat galėsite įgyvendinti tai, kas padės tiek jums patiems, tiek įmonei. Angliškas žodis šiuo atveju tampa aukso vertės.

Telefoniniai skambučiai

Anksčiau nesuprasdavote nieko, kas sakoma anglų kalba? Dabar tai padarote be vargo? Galite neaiškinti, mat akivaizdu, kad lankėte užsienio kalbos kursus. Jums nesvetimas nei anglų kalbos žodžių mokymasis, nei užsienietiškų tekstų skaitymas, nei klausymas. Todėl atsiliepę įmonės telefonu ir išgirdę „hello“ jūs nesutriksite ir nenumesite ragelio lyg tai būtų nuodingas voras. Galbūt anglų kalbos kursai Vilniuje nuo jūsų biuro nutolę vos per šimtą metrų. Jeigu tai įvertinote ir dabar galite pasigirti puikia kalbėsena, verta iškelti nykštį į viršų ir jus pagirti.

Nėra jokių abejonių užsienio kalbos reikšme. Verslo aplinkoje tai itin aktualu. Anglų kalbos kursai Vilniuje kaip niekad svarbūs – juose patobulėjate taip, kad karjeros laiptai tampa ne tik lengviau įveikiami, bet ir gražesni, platesni.

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *