Draudimas internetu

draudimas internetuEismo įvykių kasdien mūsų šalyje vis daugėja ir nesvarbu, kad kiekvienais metais valstybė stengiasi kovoti su tuo, kad avarijų kelyje būtų mažiau. Juk tai ne tik nelaimė nukentėjusiems, bet ir didelis nuostolis. Kadangi, automobilio remontas šiais laikais nėra iš pigiausių, o ypač didžiuosiuose šalies miestuose. Taigi, jei norimą susitvarkyti kokį defektą ar detalę, tenka pakloti nemažai pinigų tam. O pigias bei kokybiškas paslaugas šiais laikais išties sunku rasti. Kad avarijų padaryti nuostoliai nukentėjusiems būtų šiek tiek mažesni valstybė patvirtino įstatymą, kurio dėka dabar visi vairuotojai turinys registruotą transporto priemonę privalo turėti draudimą. Jei draudimo automobilis neturi, žmogus nusižengia įstatymams ir gali sulaukti baudos.

Tačiau atrodo, kad tai turėtų būti nepatogu vairuotojams, ne tik už tai reikia sumokėti pinigus, bet dar ir eiti apsidrausti į draudimo bendroves? Ir taip nuolat vos pasibaigs draudimas? Ne, tai tikrai nebūtina daryti, kadangi draudimo bendrovės seka naujoves ir savo paslaugas taip pat kelia į virtualią erdvę. Tad draudimas internetu tą pačią dieną gali būti kiekvieno vairuotojo rankose.

Tai išties patogu, vien dėl to, kad kartais išsiruošę kažkur važiuoti, pamatome, kad draudimas baigėsi galioti, o draudimo bendrovės jau nebedirba. Ką tuomet daryti? Tenka važiuoti į degalinę ar kitur pirkti draudimą, o jei norima gauti draudimą čia ir dabar, tuomet galima naudotis internetu ir pirkti jį tokiu būdu. Tai užtrunka vos kelias minutes, o tereikia turėti tik elektroninę bankininkystę. Kaip atsiskaitome už paslaugas internetu, taip ir už draudimą labai paprasta atsiskaityti. O tuomet draudimą tereikia atsispausdinti.

Nupirktas privalomas automobilio draudimas internetu tą pačia dieną pradeda galioti, tad nereikia nerimauti, kadangi kartais nutinka taip, kad kelių policija sustabdo automobilį patikrai, nes jiems sistemoje nerodo pagal numerius, kad automobilis turi draudimą, tačiau parodžius draudimo polisą jie supranta, kad sistema dar negavo draudimo. Dėl to, nereikia visiškai jaudintis.

Taigi, visos paslaugos patobulėjo, čia draudimas internetu tą pačią dieną gali būti gaunamas vos keliais klavišo paspaudimais, o tai taupo laiką ir pinigus, kurie išleistume važiuojant į draudimo bendrovę ir atgal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *