Fiskars – tik išskirtinė kokybė namams

fiskarsLietuva pasidalino į dvi stovyklas – taupiųjų ir išlaidautojų. Tai sudėtingi ekonominiai-socialiniai santykiai, kurie lemia mūsų visų sprendimus. Viso to centre netikėtai atsidūrė namų apyvokos prekių gamintoja Fiskars.

Viskas prasidėjo nuo to, kad norėjome įsigyti kirvį. Buvo aiškus pasirinkimas – pirkti metalinę galvutę už 5 eurus ir išsidrožti rankeną iš medžio, ar įsigyti plačiai išreklamuotą Fiskars gaminį už 30 eurų jau su rankena ir idealiai pritaikytą tam, kam reikia – malkų skaldymui? Pasirinkome pirmąjį variantą. Dabar jau pradedam gailėtis, mat nesuskaldėm dar nė 2/3 malkų krūvos, o kirvio kotas jau išgraužtas nuo smūgių, o ir patį kirvį jau reikia galąsti. Be to rankos jau padengtos nuospaudomis. Dar šiek tiek ir to medinuko galva lėks nuo koto. Lieka tik melstis, kad šalimais nebūtų vaikų…

Dabar aktyviai ieškom, kur įsigyti Fiskars kirvį, nes tam net garantijos suteikiamos…

Kaip manote, kuriai ekonominei-socialiniai grupei galėtume save priskirti? Aišku, kad prie išlaidautojų. Jei per metus „sudrožiame“ po 2-3 kirvius, dirbame nesaugiai ir nuolatos turime problemų su malkų kapojimų, tai vienkartinė investicija į aukštos kokybės prekę atsipirktų vos ne per pirmą rimtą malkų paskaldymą. Tas pats principas galioja ir peiliams, kitiems sodo ir daržo įrankiams.

Fiskars – išskirtinės kokybės produktų gamintoja, dirbanti rinkoje jau daugiau nei 100 metų. Dėl šios priežasties net nereiktų abejoti, kad pasirinkimas įsigyti Fiskars produkciją yra geras visu 100 procentų. Suomiška kokybė yra vertinama visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje.

Už kokybę reikia mokėti. Taip, Fiskars produkcija nėra pigi, tačiau juk visada vyksta daug ir įvairių akcijų, kurių metu galima įsigyti viską itin palankiomis kainomis. Ne tik parduotuvėse, bet ir internetu, kur Fiskars produkcija prekiauja ne viena internetinė parduotuvė. Reikia tik skirti laiko ir gerai pasiieškoti…

Fiskars yra metalinių įrankių gamintoja. Istorija jos gana įdomi, nes pradėjo kažkada gaminti plūgus ir šakes žemdirbiams, vėliau išplėtė savo produkcijos asortimentą ir dabar gamina ne tik kokybiškus metalo įrankius, bet ir naudojamos kitos medžiagos. Populiariausi Lietuvoje yra Fiskars namų apyvokos daiktai, peiliai, kirviai, sodo prekės ir jų aksesuarai.

, ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *