Kodėl Samsung telefonai Lietuvoje – populiariausi?

samsung telefonai

Atsukime laiką 10 metų atgal į 2006-sius. Kokie telefonai buvo populiariausi tada? Be abejonės – Nokia, nes išmanieji dar tik pradėjo skintis kelią. O tai reiškia, kad Samsung tuo metu dar buvo laikomi paprastais ir net prastais telefonais. Praėjo dešimtmetis ir situacija pasikeitė. Dabar nepamatysite Nokia telefonų, nebent pas pagyvenusius žmones, kurie juos saugojo dešimtmetį ar ilgiau. Dauguma lietuvių naudojasi Samsung telefonais ir nė nemano keisti jų kitais.

Kodėl Samsung telefonai tokie populiarūs? Priežasčių yra kelios, kurias čia paminėsime:

Samsung – populiariausias gamintojas pasaulyje

Jei Samsung užima beveik ketvirtadalį visos pasaulinės rinkos, nėra jokių abejonių, kad tai geriausias gamintojas, ne tik didžiausias. Lietuviai žino, kad reikia naudotis tik geriausiais produktais. Keista, kad Samsung telefonai nėra pigiausi…

Intensyvi reklama

Kai kiekvienas mobiliojo ryšio operatorius per dieną ištransliuoja po kelias minutes reklamos, kurioje dažnai minimi Samsung išmanieji telefonai, abejonių, ką pirkti, nebelieka. Reklamos sukurtos profesionaliai, vaizdai gražūs, todėl tikrai norisi pirkti Samsung, o ne kokį Lenovo, Motorola, ZTE, Asus, HTC. Beje minėtieji prekės ženklai gamina tikrai ne prastesnius telefonus ir dažniausiai pigesnius, nei Samsung, tačiau jų reklamos pas mus tiesiog nėra.

Bandos jausmas

Bandos jausmas buvo ir prieš dvidešimt metų, kai visi masiškai pirko Nokia, o tik kai kurie rinkosi Benefon, Ericsson, Motorola, Alcatel telefonus. Tada šiems „išsišokėliams“ buvo nuolat primenama, kad jų telefonai tariamai niekam tikę. Dabar panaši situacija yra su Samsung telefonais – žmonės tiesiog mato, kokius išmaniuosius naudoja draugai ir pašiepia, jei kuris jų įsigyja ne tokį populiarų prekės ženklą.

Tiesiog madinga

Samsung gamina stilingus telefonus. Su tuo ginčytis tikrai nereikia. Be to, priedų rinka yra dar didesnė. Ar daug dėkliukų turi koks OnePlus 2 telefonas lyginant su Samsung Galaxy S6? Pastarasis gali keisti savo išvaizdą vos ne kas savaitę ir būti labai įdomus ir nenuobodus. Deja, mažiau žinomiems prekės ženklams aksesuarų yra mažiau, tad ir madingam būti kažin, ar pavyks. Šunis aprengėme, tad ko neaprengus savo telefonų? Juos liečiame dažniau, nei savo augintinius (deja…).

Operatorių suktybės

Reklama sako „Užsisakykite planą X ir gaukite Samsung Galaxy telefoną tik už 17 eurų per mėnesį“. Atrodo, kad naujas ir geras Samsung telefonas yra labai nebrangus ir prieinamas visiems. Bet tie, kurie moka geriau skaičiuoti, netruks užeiti į kokią interneto parduotuvę (pvz. Fortakas.lt) ir pasižiūrėti realių kainų. Juk operatoriai telefonus dalina tik tiems, kas pasirašo 24 ar net 36 mėnesių sutartis. Tai reiškia, kad 17×24=408 eur. Kažin, ar šis telefonas tiek kainuos po pusmečio, todėl kartais geriau pirkti mokant visa sumą.

Šios priežastys lemia Samsung telefonų populiarumą mūsų šalyje, kur vertinami pigūs daiktai…

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *