Krovinių srauto organizavimo paslaugos

krovinių srauto organizavimo paslaugosAr kroviniai bus vežami per Lietuva, o ne per  kaimynines valstybes  optimaliais maršrutais, priklauso tik nuo to, kokią Lietuvos transporto sistema bus suteikta siuntos siuntėjui ir gavėjui. Žmonės, kuriems priklauso krovinys, dažniausiai neturi papildomo pelno ir yra priversti atidžiai planuoti bei skaičiuoti išlaidas. Dėl šios priežasties net ir pačios smulkiausios išlaidos verčia ieškoti kitų krovinių gabenimo krypčių.

Tranzitinis krovinių gabenimas yra susijęs su krovinių srauto nepastovumu, nes tranzitiniams srautams įtakos turi krovinių turėtojų finansinės galimybės, taip pat ir beprotiška konkurencija tarp logistikos kompanijų. Todėl labai svarbu, kad būtų padarytos mažiausios sąnaudos ir gauti didžiausi, pelningiausi rezultatai. Nors ir yra skirtingų krovinių srautų, reikia pasirinkti geriausia kuris duotų palankiausia ekonominį efektą.

Kad būtų pasiekti maksimaliausi tikslai yra naudojamos krovinių srauto organizavimo paslaugos, kurios padeda tinkamai koordinuoti krovinių srautus, optimizuojant visą logisitikos sistemų veiklą ir taip sumažina krovinių gabenimo išlaidas. Ši paslauga padeda sugrupuoti ir suorganizuoti krovinių pervežimus pagal kliento norus, tarkim, vienu kartu arba puse krovinio  perveža kas savaitę. Yra planuojami pervežimai pigiau, kad tik būtų išvengtas per didelis arba per mažas srautas.

Krovinių srauto organizavimo paslaugos:

  1. Kiek galima maksimaliai padidina tranzitinės šalies patrauklumą, kitoms šalims.
  2. Pritraukia vežėjus, kitas įmonės, kurios ieško paprasčiausio, pigiausio ir optimaliausio maršruto, kuris taupytų laiką ir pinigus.
  3. Gali stebėti gabenamų krovinių srauto pasikeitimus laike;
  4. Gali lengvai suskaičiuoti susidariusius kamščius, eiles tam tikrose eismo vietose.
  5. Padeda sumodeliuoti, prognozuoti tranzito poveikį srautams, numato kaip gali pasikeisti transporto srautų kryptys ar intensyvumas. Iš anksto žinant transporto kamščius galima išvengti ilgo stovėjimo eilėse ar muitinės pasienyje;
,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *