Logotipų kūrimas: kas svarbu geram logotipui?

logotipų kūrimasKiekvienas verslininkas žino, jog didesnį pelną ir klientų skaičių užtikrina didesnė reklama. Gerai reklamai reikalingi skambūs šūkiai, geri vaizdai, tinkamas logotipas. Įmonės logotipas – jos vizitinė kortelė,  jos simbolis, naudojamas visur ir visada. Todėl logotipų kūrimas yra labai svarbus darbas, kuriant įmonės įvaizdį. Kad šis žingsnis būtų atliktas tinkamai, pravartu logotipui skirti pakankamai dėmesio ir paisyti tam tikrų taisyklių.

Idėja

Pirmiausia, prieš kurdami savo logotipą, turite sukurti jo idėją. Kiekvienas logotipas turi savo aprašą, kuriame paaiškinama jo vizija, jo simboliai ir bendroji prasmė, kurią jis perteikia. Todėl tam reikia kaip reikiant apsukti galvą. Pati logotipo idėja turi atspindėti Jūsų įmonės veiklą ir jos  nuostatas.  Žmonės, pažiūrėję į Jūsų įmonės logotipą turi perskaityti žinutę, kurią užkoduojate.

Priemonės

Kad žinutė būtų perskaitoma paprastai ir tiksliai, reikia pasitelkti dar daugiau pastangų nei tik sugalvoti, ką sako Jūsų logotipas. Tuo ir įdomus logotipų kūrimas, nes tai itin atsakingas ir įvairus darbas. Kad logotipas būtų tinkamai suprastas, ja reikalinga panaudoti tinkamas formas, spalvas ir simbolius.

Žmonės, matydami logotipus, kaip ir įvairias reklamas, vienaip reaguoja į ryškias spalvas ir aštrias linijas, tuo tarpu švelnūs atspalviai ir apvalūs simboliai jiems perduoda kitokią žinutę. Apie tai turite tinkamai pagalvoti ir pasirinkti tokius elementus, kurie aktualūs Jūsų įmonei ir  atitinka Jūsų veiklą. Visu tuo pasirūpinti Jums padės profesionalūs logotipų kūrėjai, kurie žino, kaip tinkamai panaudoti spalvas ir formas, kad jos ne tik būtų teisingos, bet ir tarpusavyje derėtų, išpildytų bendrą estetinę funkciją.

Sėkmingas logotipas reiškia gerą įmonės įvaizdį. Tinkamai sukurtas logotipas veikia ne tik kaip Jūsų rekvizitas, bet ir puiki reklama. Todėl šiam sprendimui pravartu skirti pakankamai laiko ir pastangų.

Keletas paprastų patarimų, kuriant savo logotipą:

  • Nuspręskite, ar Jūsų logotipas turės šūkį
  • Logotipe naudokite savo įmonės spalvas
  • Stenkitės atsisakyti visų nereikalingų detalių
  • Logotipų kūrimas – ne vienos dienos darbas
  • Pasidomėkite, kaip žmogų veikia skirtingos spalvos
  • Kuo logotipas aiškesnis – tuo jis lengviau suprantamas
  • Kurkite tokį logotipą, kuris bus lengvai pritaikomas įvairiam naudoji


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *