Kaip tinkamai pasiruošti vaiko krikštynoms?

profesionalaus fotografo Krikštynos – labai svarbi šventė, kuriai reikia tinkamai pasiruošti. Be abejo, reikia pasirūpinti, kad būtų sukviesti visi svarbiausi svečiai – jūsų artimiausi žmonės, giminės. Tačiau, reikia ir patiems tinkamai nusiteikti. Atmosfera ir nuotaika, kurią jūs sukursite, matysis ir krikštynų foto albume. O geras krikštynų fotografas tikrai pasistengs, kad visos gražiausios jūsų krikštynų akimirkos būtų tinkamai įamžintos.

Nuo ko pradėti pasiruošimą krikštynoms ir šios šventės fotosesijai? Be abejo, labai svarbu rasti tinkamus drabužėlius savo vaikams. Juk krikštynos yra jų šventė, šią dieną jie turi būti laimingi, galėdami sudaryti sąjungą su Dievu – juk, visų pirma, krikštynų prasmė yra dvasinė, tad visi tie papuošimai ir gražus šventinis dekoras

 dar tikrai nėra viskas. Be abejo, juo reikia pasirūpinti taip pat – jūs galite pasisamdyti švenčių dizainerių komandą, kuri jums parengtų iš tiesų gražią atmosferą ir visas švenčių patalpas įrengtų pagal jūsų norus. Visgi, krikštynų planuotojai yra kur kas rečiau užsakomi, nei, pavyzdžiui, vestuvių planuotojai. Tačiau, visi žino, jog be profesionalaus fotografo per tokią šventę tikrai negali būti apsieita.

Vadinasi, jums reikia nuspręsti, kur vyks krikštynų fotosesija. Pirmoji dalis dažniausiai vyksta namie – galite neskubėti įsilieti į ceremoninę nuotaiką ir pradėti nuo savo kasdienybės – kaip jūsų vaikelis atsikelia, kaip jūs kartu iš ryto su juo bendraujate. Tokias kasdienes akimirkas įamžinti yra labai svarbu ir įdomu, todėl nieko keisto, kad fotografas gali prigauti ir keletą smulkmenų, kurioms bus „uždėtas“ tam tikras akcentas, kuris ir po daugelio metų jums primins šią smagią šventę ir senus gerus laikus.

Po to, galima nufotografuoti, kaip vaikelis yra rengiamas krikštynoms – kaip jis yra aprengiamas. Šioje krikštynų fotosesijos dalyje labai dažnai dalyvauja ir krikštatėviai, bet kartais būna taip, kad vaikelis nori, jog jį rengtų tik tėvai. Visgi, tai nėra tokia didelė problema, kaip galėtų atrodyti – geriausia yra paisyti vaiko nuomonės ir leisti krikštatėviams tiesiog palinksminti, pažaisti kartu su savo krikšto sūnumi, kad nuotraukose būtų daug džiaugsmo ir šypsenų ir jokių verksmų bei liūdnų veidų.

Savaime suprantama, po to krikštynų fotosesija persikels į bažnyčią, kur įvyks pati svarbiausia ceremonija. Čia taip pat fotografas galės prigauti gausybę puikių momentų, o po to, kai bus išdalintos dovanos, sveikinimai ir visi svečiai skirstysis, bus galima pagalvot ir apie antrąją krikštynų fotosesijos dalį – tėveliai su vaiku galėtų užsukti į kokį nors parką, šalia vandens ar tiesiog gamtos apsuptyje, ten, kur jūs jaučiatės puikiai. Tokiose nuotraukose nereikia daug pozuoti – svarbu tiesiog natūraliai ir nuoširdžiai vienas su kitu bendrauti, kadangi nuotraukose turi pasirodyti visa jūsų šeimos skleidžiama meilė bei šiluma – fotografas tikrai sugebės nuotraukomis išreikšti jūsų teigiamas emocijas ir meilę.

Jau dabar internete galite rasti profesionalių fotografų tinklapius, kuriuose rasite nemažai galerijų su pavyzdinėmis nuotraukomis iš įvairių švenčių – ne tik krikštynų, bet ir vestuvių, metinių. Taigi, jūs iš karto pastebėsite, ar fotografas moka prigauti gražiausius momentus ir įamžinti džiugiausias švenčių akimirkas, o tuomet jau galėsite užsisakyti jo paslaugas tiesiog internetu.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *