Naujos statybos butai Vilniuje, jų pranašumai ir trūkumai

Gyvenimas Vilniuje reikalauja gana didelių investicijų. Tiesa, tyrimai rodo, kad lietuvių tai negąsdina – kasmet statomi daugiabučiai sulaukia itin didelio pirkėjų dėmesio. Nors naujos statybos namai žavi savo dizainu, patogiu išplanavimu ir jaukia gyvenamąja aplinka, negalima paneigti ir tam tikrų trūkumų. Visų pirma, tokie butai reikalauja didelių pajamų, todėl dažnas pirkėjas negali išsiversti be banko paskolos, be to, daugelis naujakurių skundžiasi prasta daugiabučių kokybe, mažomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, nepatogiu susisiekimu. Kad išvengtumėte problemų ir įsigytumėte svajonių namus, siūlome bendrauti su profesionaliais ir ilgametę patirtį turinčiais nekilnojamojo turto brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą.

butai

Kodėl verta?

Jei ieškote buto Vilniuje, galime jus pradžiuginti, kad rinktis tikrai yra iš ko – pirkėjai gali įsigyti tiek senos, tiek naujos statybos butus arba apsigyventi renovuotame name. Nepaisant itin didelės butų pasiūlos, didžiausio dėmesio sulaukia nauji ir stilingi daugiabučiai, alsuojantys modernumu ir šiuolaikiniu gyvenimo ritmu. Vienas svarbiausių jų privalumų – patogus išplanavimas ir daili gyvenamoji aplinka. Tai puikus sprendimas jaunoms šeimoms, kadangi paprastai naujų daugiabučių kiemuose įrengiamos saugios ir patogios vaikų žaidimų aikštelės. Minėtoji aplinka yra prižiūrima, tvarkoma ir valoma. Neretai įrengiamos ir patikimos stebėjimo sistemos, užtikrinančios erdvės saugumą. Galiausiai, nauji daugiabučiai turi ir modernias inžinerines sistemas, kurios užtikrina ilgalaikę eksploataciją. Dar vienas privalumas – naujos statybos namai kur kas palankiau vertinami bankų, todėl paskolos gaunamos lengvesnėmis sąlygomis.

Vertinkite racionaliai

Vertinant naujos statybos butus, būtina išlikti racionaliems. Nepaisant visų minėtųjų pranašumų, negalima pamiršti ir tam tikrų trūkumų. Vienas aktualiausių klausimų – automobilių stovėjimo aikštelės. Paprastai naujos statybos namai statomi arti vienas kito, išnaudojant visą turimą plotą. Tai reiškia, kad vietos automobilių laikymui beveik nelieka. Minėtoji problema tampa itin rimtu iššūkiu, jei šeima turi ne vieną, o kelis automobilius. Džiugu tai, kad šiandien daugelis naujųjų projektų siūlo požemines automobilių stovėjimo aikšteles ar privačias transporto priemonės laikymo zonas.

Kitas klausimas – daugiabučių kokybė. Nors pastarasis aspektas linksniuojamas daug ir dažnai, statytojai teigia, kad tokios kalbos neatitinka realybės. Priešingai – šiandien stengiamasi realizuoti aukščiausius kokybės reikalavimus, siekiant sukurti ekonomišką ir aplinkai draugišką gyvenamąją aplinką. Daug prieštaravimų kelia ir naujos statybos butų kaina, kuri net kelis kartus viršija senųjų namų įkainius. Iš kitos pusės, negalima pamiršti to, kad naujos statybos daugiabučiai užtikrina kur kas aukštesnę gyvenimo kokybę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *