Traktorių skirtumai ir technikos pasirinkimo kriterijai

traktoriusTraktoriaus pasirinkimas – atsakingas, daug laiko ir žinių reikalaujantis darbas. Tinkama technika palengvins daugelį žemės ūkio ir statybos darbų, leis kelti aukštesnius tikslus ir padės siekti produktyvesnių rezultatų. Iš kitos pusės, prastai priimtas sprendimas pareikalaus ne tik didelių investicijų, bet ir kels sunkumų kasdieniuose darbuose. Visais atvejais siūlome bendrauti su profesionaliais sunkiasvorės technikos pardavėjais (ar nuomos bendrovėmis), kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje.

Traktorių skirtumai ir techninė charakteristika

Traktorius – tai universali mašina, naudojama visus metus. Šiandien galime rinktis iš itin didelės technikos pasiūlos. Tiesa, priklausomai nuo konkrečių kliento poreikių ir planuojamų darbų, galima rinktis skirtingo dydžio traktorius, pvz., mažesniems ūkiams puikiai tiks ir mini modeliai, užtikrinantys sklandų ir produktyvų darbą, tačiau nereikalaujantys nei didelių investicijų, nei erdvios sandėliavimo vietos.

Bendrąja prasme traktorius suvokiamas kaip savaeigė transporto priemonė, turinti vikšrus arba ratus ir naudojama statybos sektoriuje, žemės ūkyje bei pramonėje. Traktorius gali būti naudojamas kaip krautuvas, vilkikas ar transportavimo įranga. Papildomai su traktoriumi gali būti naudojama ir reikalinga pakabinama ar prikabina įranga. Standartinis traktorius turi dyzelinį variklį ir daugiapakopę pavarų dėžę. Priklausomai nuo konkretaus modelio, traktorius gali turėti berėmę, pusiau rėminę arba pilnai rėminę konstrukciją. Įranga gali turėti vieną arba dvi sėdynes, montuojamas virš pavarų dėžės.

Grubiai visi traktoriai skirstomi į vikšrinius ir ratinius. Vėliau technika skirstoma pagal dydį ir paskirtį. Taip pat – pagal traukiamąją galią. Ieškodami kokybiško traktoriaus, rinkitės žinomo gamintojo techniką. Būtina įvertinti ir konkretaus traktoriaus valdymo niuansus bei darbo kabiną. Moderni įranga siekia išspręsti visus darbo vietos komforto klausimus – iš tiesų šiuolaikinė vairuotojo vieta tam tikra prasme primena piloto kabiną. Daugelis valdymo funkcijų yra automatizuotos. Didelis priekinis stiklas užtikrina optimalų matomumą, erdvi kabina – patogią darbo aplinką.

Traktorių pirkimas ar nuoma?

Jei ieškote traktoriaus ar kitos sunkiosios technikos, visų pirma turite nuspręsti, ar ketinate įrangą pirkti, ar ją nuomositės? Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Nuosavos technikos pirkimas reikalauja gana didelių investicijų, tačiau tuo atveju, jei valdote didelį ūkį arba specializuojatės statybos sektoriuje, nuosavas traktorius padės taupyti išlaidas ir užtikrins darbų produktyvumą. Jei technika jums reikalinga tik keliems sezoniniams darbams atlikti, siūlome rinktis traktorių nuomos paslaugas. Šis sprendimas padės planuoti finansus ir taupys jūsų laiką. Tiesa, kad išvengtumėte nesklandumų, siūlome rinktis patikimą ir rinkoje vertinamą nuomos bendrovę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *