Nelyginių metų vestuvių metinės

vestuvių planuotojaVestuvės yra graži ir smagi šventė, kuri simbolizuoja naują pradžią ir tyrą meilę. Visgi, tai nėra vienadienė šventė, nors pirmoji vedybų diena, dar kitaip vadinamos žaliosios vestuvės, ir turėtų būti gražiausia jūsų gyvenimo diena. Visgi, tų gražių dienų dar bus, kadangi yra gausybė vestuvių metinių, kurias reikia paminėti. Šiame straipsnyje atkreipsime dėmesį į nelyginių metų vedybų metines ir jų šventimo idėjas.

Taigi, sukakus lygiai vieneriems metams, kuomet būsite susituokę, galėsite atšokti savo popierines metines. Ši data yra ypatinga tuo, jog jūsų santuoka įgauna pagreitį ir imate vis geriau suprasti savo išsirinktą gyvenimo partnerį. Visgi, ne be reikalo tokios metinės vadinamos popierinėmis – tuo pažymima, kad dar gali iškilti visokių keblumų ir reikia atsargiai puoselėti meilę – elgtis švelniai ir atsakingai, kaip su labai trapiu bei brangiu daiktu. Taigi, popieriaus motyvas gali būti integruotas ir į dekorą – tuo turėtų pasirūpinti jūsų vestuvių planuotoja.

Po trejų metų yra švenčiamos odinės vestuvės – taip vadinasi todėl, kad per tris metus įsimylėjėliai vienas kitą turėtų jausti „oda“ – taip, lyg būtų vienas ir tas pats asmuo. Taigi, tokia proga vyras galėtų savo žmonai nupirkti kokį nors drabužį iš natūralios odos. Žmona galėtų savo vyrui nupirkti odinį diržą arba striukę – be abejo, galima sugalvoti ir dar ką nors originalaus – galbūt jūsų namuose trūksta odinio fotelio ar sofos?

Po penkerių metų yra švenčiamos medinės vedybos. Vestuvių dekoravimas turėtų būti natūralus. Be abejo, medis yra gyvybės, grožio simbolis, todėl labai svarbu prisiminti, kaip jūs kartu sustiprėjote ir puoselėjote savo meilę. Be jokios abejonės, medis yra ir vaisingumo simbolis, todėl sukakus penkerių metų sukakčiai, visi jūsų aplinkiniai pradės kalbėti apie tai, kad jau pats laikas sulaukti ir šeimos pagausėjimo. Žinoma, tai vyks tokiu atveju, jei iki šiol jūsų nespėjo aplankyti gandrai.

7 metus būnant kartu santuokoje yra švenčiamos varinės metinės. Savaime suprantama, kad varis yra pakankamai naudinga ir vertinga iškasena, tačiau tai dar tikrai ne auksas, platina ir ne sidabras. Taigi, toks metinių pavadinimas turi vieną užuominą – pasistenkite sulaukti ir nuostabių sidabrinių bei auksinių vestuvių, puoselėkite savo šeimą ir užtvirtinkite savo beribę meilę vienas kito supratimu ir pagalba vienas kitam. Per varines vestuves moterims dažniausiai yra dovanojami variniai papuošalai, o vyrui galima padovanoti kokį nors simbolį, smulkmeną iš vario.

Tai pirmųjų septynių metų santuokoje nelyginių metų metinių aprašymai – kituose straipsniuose tęsime sąrašą ir pateiksime tolimesnių metinių apibūdinimus, dovanų idėjas bei šventimo tradicijas.

 

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *