​​Nuo ko priklauso metalo laužo kaina?

Pradedant domėtis metalo laužo pardavimu, lengva pastebėti, kad metalo laužo kainos yra svyruojančios, o kartais ir net labai smarkiai. Todėl metalo laužo rinkoje gali būti sunku susigaudyti kodėl jos keičiasi taip greitai. Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos atsižvelgia metalo laužo supirktuvės, nustatydamos metalo laužo kainas, yra dabartinė metalo rinkos kaina. Tačiau tai tik vienas iš daugelio veiksnių, galinčių  ją lemti.

Pasiūlos ir paklausos dėsniai valdo bene visas pramonės šakas, įskaitant metalo laužo supirkimą ir perdirbimą. Jei metalo paklausa duotuoju metu yra aukšta, o pasiūla žema, metalo laužo supirktuvėje jis bus parduodamas už didesnę kainą. Jei metalo pasiūla išauga, o jo paklausa žema, jis bus parduodamas už mažesnę kainą. Atkreipdami dėmesį į šias tendencijas, galite uždirbti daugiau pinigų parduodami metalo laužą, kurio vistiek tikriausiai nebepanaudosite. Taigi, jei pastebėsite, kad metalo laužo kaina pakrito, apsvarstykite galimybę dar šiek tiek palaukti, kol kainos pakils, pasikeitus pasiūlai ar paklausai ir taip užsidirbsite daugiau.

Priduodamo metalo laužo kaina gali skirtis priklausomai nuo kokybės. Atvejais, kai metalo laužas yra visiškai surūdijęs, padengtas likučiais arba jei jame yra metalų mišinys, pavyzdžiui aliuminis su plieniniais varžtais ar žalvaris su kitais metalais, tikėtina, kad gausite mažesnę kainą. Taip yra todėl, nes metalo laužo supirktuvė turės sugaišti daugiau laiko valydama metalą, kad jį būtų galima apdoroti ir perdirbti. Jei prieš važiuodami į metalo laužo supirktuvę išvalysite jį patys ir tinkamai pašalinsite bet kokius nereikalingus priedus, gausite už jį didesnę kainą, tuo pačiu sutaupydami metalo laužo supirktuvei laiko išteklių.

Jei metalo laužo supirktuvei parduosite didesnį jo kiekį vienu metu, supirktuvė galės jums pasiūlyti didesnę kainą. Taip yra todėl, kadangi metalo laužo supirktuvės dažnu atveju yra tarpininkai, kurie po to parduoda jūsų atvežtą metalo laužą perdirbėjui, kuris metalą perdirba į kitus naudingus produktus. Todėl užuot nešę priduoti metalo laužą po mažą kiekį, apsvarstykite galimybę jį kaupti tol, kol surinksite sunkvežimį, kurio turinį galėsite parduoti vienu kartu. Taip metalo laužo supirktuvei supaprastinsite darbą ir ji galės sumokėti jums didesnę kainą už didesnį metalo laužo kiekį.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *