Automobilių stiklų keitimas, kada juos dar galima sutvarkyti?

Nors kai kuriais atvejais net ir pakankamai nemaži įskilimai vairuoti netrukdo, tačiau tokiam automobiliui nepavyks praeiti techninės apžiūros. Kadangi leidžiami tik minimalūs įskilimai, kurie yra ne vairuotojo matymo lauke. Be to, bėgant laikui jie gali plėstis. Tačiau tai nereiškia, jog visuomet bus reikalingi nauji stiklai automobiliams, kadangi kartais juos galima ir sutvarkyti bei taip kažkiek sutaupyti. Tačiau tai įmanoma, kai įdauža ar įskilimas siekia vos kelis centimetrus. Taip pat jis neturėtų būti pačiame stiklo krašte, kadangi tokiais atvejais remontas taip pat neįmanomas. Tik labai svarbu nedelsti ir kaip įmanoma greičiau vykti į remonto vietą.

Kur reikėtų kreiptis?

Šiomis dienomis yra ne viena įmonė, dirbanti šioje srityje. Ir daugumoje jų gali būti tiek pakeičiami, tiek ir sutvarkomi stiklai automobiliams. Bet, jeigu anksčiau nėra tekę susidurti su tokia problema, paprasčiausia reikiamų meistrų bus ieškoti internete. Tereikia pasidomėti, kur atliekamas automobiliu stiklu keitimas. Tuo labiau, kad kartais gali skirtis ir šios paslaugos kainos. Aišku, pakeisti bus paprasčiau, negu suremontuoti, todėl tuo užsiima ne kiekviena iš šių įmonių. Todėl prieš tai būtų pravartu pasidomėti ir tuo. Aišku, jeigu toks variantas dar yra įmanomas ir aktualus konkrečiu jūsų atveju.

Ar visi stiklai automobiliams vienodai geri?

Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo konkretaus automobilio modelio. Tačiau net ir tuomet dažnu atveju bus galima rinktis iš kelių alternatyvų. Aišku, yra dar ir kiti pakankamai svarbūs aspektai. Pavyzdžiui, jeigu stiklas turi kritulių jutiklius arba yra šildomas. Nors net ir tuomet automobiliu stiklu keitimas nebus sudėtingas. Tačiau tinkamų variantų pasirinkimas gali būti mažesnis. Neretai yra dedami ne originalūs tuo paties gamintojo, bet analogiški variantai. Kurie atitinkamai ir kainuoja mažiau. Todėl galima rinktis tarp įvairiose valstybėse pagamintų produktų. Prasčiausiais laikomi kiniški variantai, nors tai nemažai priklauso dar ir nuo jų gamintojo. Tačiau rekomenduojama rinktis tikrai ne pačius pigiausius iš jų. Nors kartais ir pastarieji gali tarnauti pakankamai ilgai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *