Papuošalai internetu – elektroninė komercija kitaip

Lietuvoje – elektroninės komercijos bumas. Iš tikrųjų el. parduotuvės atsiranda kaip voveruškos po dzūkiško lietaus. Visos jos yra labai panašios tarpusavyje, tad kartais lankytojas tiesiog neatkreipia dėmesio į pavadinimą ar prekės ženklą.

Norint išsiskirti iš minios reikia labai nedaug – pakeisti kategorijos išdėstymą ir prekės aprašymą. Su kategorijos išdėstymu viskas kaip ir neblogai. Štai papuošalų parduotuvė internete kategorijas išsprendė labai stilingai – koliažo principu. Papuošalai čia išdėstyti kvadratinėmis iliustracijomis su viena didesne iliustracija centre. Grid layoutas (informacijos išdėstymas „grotelėmis“) tampa vis populiaresnis, tad tokių nedidelių gudrybių pamatysime ir daugiau artimiausiu metu.

Papuošalai internetu nėra pirmo svarbumo prekė. Čia labai svarbu vizualinis pateikimas, ne tekstinis aprašymas, nes papuošalas yra skirtas vienam tikslui – atrodyti gražiai ir stilingai bei patraukti aplinkinių dėmesį. Galbūt dėl to toks informacijos išdėstymas labai tinkantis bet kurioms prekėms, kurios emociją ir norą pirkti generuoja pasitelkdamos į pagalbą įspūdingus vaizdus.

Man šiaip patinka papuošalų parduotuvės, nes jose labai daug netradicinių sprendimų vis „pilkėjančioje“ lietuviškoje el. komercijoje. Kitas momentas, kas dar labai žavi, kad tekstinė informacija čia negroja pirmu smuiku. Turbūt suprantate, kad kalba eina apie tą auksinę taisyklę, kuri sako, kad geras tekstas parduoda, nesvarbu, kokio šlykštumo yra puslapio dizainas ir navigacija bei kodas. Papuošalai yra išimtis, nes čia teksto nereikia – tik vaizdo.

Ar pirkčiau papuošalus internetu? Taip, esu pirkęs karolius. Vienas iš didžiausių trūkumų yra tai, kad reikia išsimatuoti savo kaklą arba riešą, jei perki apyrankę, kad papuošalai nebūtų per maži. Gerai, kad per 7 dienas gali gražinti (dėžutė labai maža, svoris nedidelis, tai nedaug kainuoja ir atgalinis siuntimas…), jei prekė netinka ar nepatinka, net jei ji ir kokybiška.

Papuosalai24.lt skirtas daugiausiai moterims, tačiau jau po truputį ateina ir vyriškų papuošalų pirkimo internetu mada. Tai labai gerai, nes kartais neturime laiko ieškoti tinkamos dovanos, o stilinga apyrankė yra puikus pasirinkimas.

Papuošalai internetu yra įvairių kainų ir kokybės – reikia atidžiai išsirinkti, kas tinka konkrečiam papuošalų nešiotojui.

Jei pritrūkote idėjų ne tik el. komercijos puslapius gaminti, bet ir norite įsigyti originalių ir nebrangių papuošalų, panašu, kad būsite atvykę teidingu adresu.

, ,

Atsakymų į “Papuošalai internetu – elektroninė komercija kitaip”: 0

  1. Kaip ir visoms moterims, taip ir man patinka gražiai pasipuošti, tačiau dažnai susiduriu su problema, kad papuošalai man per brangūs, todėl apsipirkinėju internete (nes čia dažniausiai pigiau). Iš visų išbandytų papuošalų parduotuvių labiausiai patiko http://www.papuosaluslenis.lt/ , ten ne tik pakankamai pigu, bet ir tikrai gražūs papuošalai, kuriais galima ne tik kasdien pasidabinti, bet ir į neeilinę šventę išsipustyti. 🙂 Kažkaip be papuošalų dabar net keista būna matyti moteris, todėl ir pati stengiuosi neužmiršti užsidėti kokį papuošalą, kad ir labai jau skubėdama. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *