Tvoros – ką reikia žinoti prieš perkant?

Šiais laikais, tvoros montavimas ar pakeitimas, priėmus teisingus sprendimus, gali būti labai paprastas ir nesudėtingas procesas. Pačioje pradžioje svarbu įvertinti savo galimybes, biudžetą, tveriamus plotus ir lūkesčius. Tada atitinkamai galėsite pradėti tvoros įsigijimo ir tverimo darbus.

Tvorų yra įvairiausių, bet bene populiariausios visoje Lietuvoje yra segmentinės tvoros. Jos gali būti naudojamos įvairiausiems plotams ir erdvėms tverti ar atskirti – kiemui, sodui, daržui, vaikų darželiui, parkams, sporto erdvėms ir dar daugiau. Jos yra mėgstamos, kadangi yra gana nebrangios, lyginant su kitais tvorų tipais, tačiau patvarios. Segmentinės tvoros pasižymi lengvu montavimu – nebūtina profesionalo pagalba, jas sumontuoti. Kadangi tvoros paprastai gaminamos iš metalo, kuris turi antikoroziniu savybių, tvoros nerūdija, tad ilgus metus apsaugo norimus plotus.

Kadangi segmentinės tvoros yra gana aukštos, maždaug vidutinio ūgio žmogaus, per jas būtų sunku perlipti. Tad tvora puikiai tinka apsisaugoti nuo vagių bei nuo laukinių žvėrių ir kitų gyvūnų, kadangi jie tiesiog nesugebėtų per ją peršokti, dėl aukščio. Su segmentinėmis tvoromis galite apsaugoti tiek savo auginamas daržoves ir vaisius, tiek augalus bei namus.

Segmentinės ar tinklinės tvoros gali būti papildomos tvoros juostomis. Jos gali būti naudojamos ir kitoms pertvaroms ir net balkonams tverti. Tai itin novatoriškas sprendimas, leidžiantis sukurti funkcionalią ir puikiai atrodančią ploto aptvėrimo sistemą. Tvoros juostos yra naudojamos tiek privačiose valdose, tiek viešose erdvėse, norint aptverti teritorijas ir suteikti daugiau privatumo gyventojams ar darbuotojams.

Tvoros juostos yra atsparios oro sąlygų pokyčiams – jos padeda apsaugoti objektus nuo vėjo ir sniego pūgų. Kadangi nereikalauja priežiūros – yra ilgaamžės. Negana to, juostos gali padėti net sumažinti garsus, esančius už jos ribų. Tvoros juostos paprastai gaminamos su apsauginiais įtaisais: UV stabilizatoriumi, kuris užtikrina lėtesnį medžiagos irimą, dėl saulės skleidžiamų spindulių bei spalvos apsauga, kuri apsaugo tvoros juostą nuo blukimo

Tuo tarpu tvoros tinklai, atlieka praktiškai tą pačią funkciją, kaip ir segmentinės tvoros – apsaugo norimus plotus nuo nenorimų įsibrovėlių. Rinkoje jų yra įvairiausių – nuo gaminamų iš cinkuotos vielos, iki vytelių, suvirinto tinko ir dar daugiau. Tai palyginus nebrangus, bet patvarus būdas aptverti norimus plotus.

Parduotuvėje sodasirnamas.lt, galite gauti išsamias konsultacijas, susijusias su tvorų įsigijimu ir montavimu. Negana to – užsisakius, prekės pasieks jus vos per 1-2 darbo dienas, o atsiskaityti galėsite saugiai jums patogiu būdu.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *