UAB „Koliz laikrodžiai“ – kiekvieno poreikiams

UAB „Koliz laikrodžiai“Laikrodžio pasirinkimas – įdomus procesas. Tarp kriterijų minimi tokie dalykai kaip ciferblato skersmuo, apyrankės medžiaga ir kt. Gera žinoti, kad yra vietų, kur galima įsigyti norimą aksesuarą iš plataus, stilingumu pasižyminčio asortimento. Būtent toks yra UAB „Koliz laikrodžiai“ sprendimas.

UAB „Koliz laikrodžiai“ interneto svetainėje chronos.lt pateikia net 24 puslapius skirtingų riešo aksesuarų. Viename puslapyje 24 prekės. 24 x 24 = išties solidžios apimties pasiūla. Klausimo, kodėl pasirinkimas toks platus, kelti nereikia, nes atsakymas aiškus: tam, kad kiekvienas galėtų atrasti labiausiai poreikius atitinkantį produktą. Prekės sudėliotos pagal kategorijas, kurias čia ir aptarsime.

Gamintojas

Keliolika skirtingų gamintojų. „Orient“, „Edox“, „Frederique Constant“ ir kiti garsūs vardai žavi ne tik užrašu, bet ir dizainu, praktiškumu, funkcionalumu. Japonišku tvirtumu pasižymintys „Orient“, ekspresyvią eleganciją demonstruojantys „Frederique Constant“ ir kiti asortimente esantys laikrodžiai tarsi turi savą charakterį.

Gamintojai stengiasi iš peties. Ir tai tikrai matyti. Įsigijus šveicarišką ar japonišką meistrystės rezultatą, emocijos pačios geriausios.

Kategorija

UAB „Koliz laikrodžiai“ el. parduotuvėje produktai skirstomi į moteriškus, vyriškus ir universalius. Didžiausia parduodamų laikrodžių dalis yra vyriški. Ir nesunku nuspėti, kodėl. Laikrodis – vienas iš nedaugelio vyriškų aksesuarų / papuošalų, be to, itin teigiamai vertinamas ir sulaukiantis pasigėrėjimo žvilgsnių.

Visgi ir moteriškų laikrodžių siūloma nemažai – daugiau nei 200. Tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Na, o mažiausiai yra universalių aksesuarų. Pagaminti laikrodį, kuris tiktų tiek vyrui, tiek moteriai, – nemenkas iššūkis. Ir šiaip skirtingų lyčių atstovai paprastai nori ko nors, kas padėtų išryškinti būtent vyriškumą ar moteriškumą.

Apyrankė

UAB „Koliz laikrodžiai“ asortimento gausą liudija ir apyrankių tipų pasirinkimas. Kaučiukinės, odinės, metalinės – dar ne viskas. Natūralu, kad gamintojai naudoja skirtingas medžiagas. Tokiu būdu kiekvieną laikrodį pavyksta dar labiau charakterizuoti ir orientuoti į konkrečius poreikius.

Mechanizmas

Be mechanizmo laikrodis neatliktų pagrindinės funkcijos. Chronos.lt galima pasirinkti laikrodį su vienu iš trijų rūšių mechanizmų. Populiariausias variantas – kvarcinis (su baterija). Galima teigti, kad tokie laikrodžiai yra patrauklūs dėl kainos ir kokybės santykio ir nekeliantys rūpesčių.

Atsparumas vandeniui

Kadangi žmonių poreikiai skirtingi, vieni laikrodžiai yra atsparūs atmosferos drėgmei, o su kitais galima maudytis. Prieš įsigyjant laikrodį verta apgalvoti, ar ši ypatybė turėtų nulemti jūsų sprendimą (viskas priklauso nuo planuojamo naudojimo).

Korpuso forma

UAB „Koliz laikrodžiai“ pasiūloje karaliauja apvalūs ciferblatai. Tačiau esant norui galima nusipirkti ovalų ar stačiakampį laikrodį. O jeigu ieškote ko nors neįprasto ir itin išraiškingo, yra keletas „Alfex“ ir M&M produktų, kurių formos jokiu būdu nepavadinsi nuobodžia.

Korpuso medžiaga ir spalva

Yra laikrodžių su titano korpusais, yra ir rausvo aukso (pastarajam variantui atstovauja du brangūs „Frederique Constant“ gamintojo produktai). Na, o didžiausią dalį sudaro korpusai iš plieno. Korpusų, kaip ir apyrankių, būna įvairių spalvų.

Korpuso plotis ir maksimalus apyrankės ilgis

Renkantis laikrodį atsižvelgiama į dydį. Dažniausiai rekomenduojama nepersistengti – gražiau atrodys kompaktiškas aksesuaras nei toks, su kuriuo ranka bus tarsi miniatiūrinė. Apyrankės ilgio kriterijus – patogumo ir tinkamumo klausimas. Pvz., metalinės būna ilgos, tačiau trumpinamos išimant narelius.

Stikliukas

Dar vienas svarbus punktas – medžiaga, iš kurios pagamintas stikliukas. Apylygė dviejų tipų – mineralinio ir safyrinio – konkurencija. Tačiau yra ir kitų pasirinkimų, pvz., laikrodžiai „Zeppelin“ su specialia sintetine ciferblato danga.

Deimantai

Tai, kas įvardijama kaip geriausi moters draugai, gali puošti ir laikrodį. Jei ieškote išskirtinės elegancijos ir prabangos, deimantai šimtu procentų atitinka temą.

Kaip jau įsitikinote, UAB „Koliz laikrodžiai“ – tai asortimentas, kur net išrankiausi poreikiai išpildomi. Gausu skirtingų gaminių, atrandančių savo šeimininkus ir džiuginančių juos ilgus metus.

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *