Ar mano kambaryje tiks medinės grindys?

Medinės grindysMedinės grindys – tai jaukus ir dailus pasirinkimas. Jei jos kokybiškai sudėtos, tuomet tinkamai tarnauja tikrai ne dvejus ir ne trejus metus. Nusprendusiems, kad jau laikas atnaujinti kambario pagrindą, kyla klausimas, ar medinės grindys iš tiesų tiks. Gal verčiau kitoks variantas?

Jei ieškote natūralumo, tuomet geresnio varianto nerasite. Jei norite estetiško vaizdo, tuomet atsakymas irgi aiškus. Be šių privalumų reikia paminėti dizaino įvairovę. Nusprendus, kad jau laikas senas nusidėvėjusias grindis pakeisti naujomis, atrandama plati pasiūla. Tokia, kuri verčia pasukti galvą. Nuspręsti patiems ar samdytis dizainerį? Rinktis tamsesnę ar šviesesnę dangą? Kuris atspalvis gražesnis? Pasirinkimo procesas – tai klausimai, į kuriuos atsakius priartėjama prie dailesnio ir geresnes emocijas suteikiančio kambario interjero. Medinės grindys puikiai vertinamos tiek profesionalių dizainerių, tiek jas pasirinkusių būstų savininkų.

Kalbant apie praktiškumą, medinės grindys taip pat neblogai pasirodo. Štai kad ir kokybiškai nulakuotas parketas. Jis apsaugotas nuo įvairių pažeidimų, tad estetiškas vaizdas yra ir ilgaamžis. O pats dangos valymas nesukelia kokių nors nepatogumų. Vis dėlto kai kuriose patalpose paprastai montuojamas kitokio tipo pagrindas. Pavyzdžiui, vienas iš dažniausiai pasitaikančių variantų virtuvėje – plytelės.

Medinės grindys nelabai populiarios ir vonioje. Tačiau norint originalumo įgyvendinamas ir toks projektas. Viskas priklauso nuo troškimų, poreikių, meistrų sugebėjimų ir, aišku, kišenės turinio.

Daugeliu atveju medis tikrai tiks. Nesvarbu, ar šnekam apie svetainę, kur pagrindu grožėsitės ne tik jūs, bet ir svečiai, ar apie miegamąjį, kur bus tik jūsų jaukumo oazė. Jei namie turite darbo kambarį ir mąstote, kad jau vertėtų jį atnaujinti, tinkamai pasirinkta danga vėliau netgi gali pagelbėti atliekant darbus. Juk gražus interjeras – tai įkvėpimas.

Vieni kriterijai estetiniai, kiti techniniai. Grindis pasirinkti ir sudėtinga, ir lengva – pasukti galvą reikės, bet visas procesas malonus ir sufleruojantis apie džiuginantį rezultatą. O dizaino pavyzdžių yra ir internete, tad paieška paprastėja. Platus asortimentas – galimybė kiekvienam atrasti tobuliausią pagrindą savo tvirtovei.

 

 

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *