Versliukai.lt – smulkaus verslo paslaugų reklama

Šį kartą norime pristatyti specialią paslaugą ir interneto portaliuką, kuris tuo užsiima.

Auditorija: Pradedantieji verslininkai – laisvadarbiai (freelanceriai) ir smulkios įmonės.

Problema: Pradėjus savo verslą ir dirbant vienam pačiam iš karto iškyla problema – iš kur gauti klientų ir užsakymų. Desperatiškos klientų paieškos prie gero nepriveda, todėl reikia ieškoti tam tikrų patikimų kelių, kaip gauti užsakymų.

Problemos sprendimas: Surinkti visus pavienių profesijų atstovus į vieną vietą, pasakyti visiems, kam reikia pavienių paslaugų, kur galima rasti pavienį darbuotoją.

versliukaiŠtai sprendžiant tokią problemą ir gimė Versliukai.lt. Asmeninių paslaugų reklama internete nemokamai yra pakankamai geras būdas gauti klientų, taip pat aiškus ir protingas įvairių sričių specialistų katalogizavimas naudingas visiems.

Sakykime, Jums reikia interneto puslapio dizainerio. Kur jo ieškosite? Darbuotojo nuolatiniam darbui jums nereikia, tik vienam projektui. Taip pat jums nereikia įmonės, o tik pavienio žmogaus, kuris galėtų pasiūlyti savo paslaugas nebrangiai. Kur tokie dizaineriai renkasi? Pasirodo, dalis jų renkasi Versliukai.lt portale. Kaip ir programuotojai, tekstų rašytojai, SEO konsultantai, socialinių tinklų rinkodaros specialistai – tos specialybės, kurių reikia kiekvienai puslapį aktyviau sugalvojusiai pareklamuoti įmonei. Kur juos rasti? Atsakymas paprastas – Versliukai.lt.

Versliukai.lt gimė kaip parastas specialybių klasifikatorius, kur aiškiai galima susikurti savo profilį ir pristatyti savo paslaugas pateikiant kontaktinį telefoną ir el. pašto adresą. Taip pat aiškiai surašytos visos specialybės ir galimos paslaugos, tad ieškančiam darbuotojo yra labai paprasta susirasti, ko jis ieško.

Šis puslapis užsiima asmeninių paslaugų reklama, tad natūralu, kad viskas paremta profilio informacija. Tai NĖRA skelbimų puslapis, greičiau jau kontaktų birža, skirta verslui arba asmenims, ieškantiems specialistų. Kaip prisistato patys, tai laisvadarbių bendruomenė, siekianti padėti vystyti verslą. Pagalba ne pinigais, o galimybe gauti užsakymų ir klientų. Tiek specialistų paieška, tiek pristatomojo puslapio įvedimas yra nemokami.

Sukurtas neblogas pristatomasis video paaiškina, kas ir kaip…

Versliukai.lt nuolatos auga ir didėja. Vis daugiau ir daugiau žmonių sužino apie šį projektą, tad natūralu, kad vis daugiau ir daugiau pavienių profesionalų gauna naujų užsakymų. Tiesa, sunkoka patikrinti, jei specialistas naudojasi tuo pačiu el. pašto adresu visur reklamuodamas savo paslaugas, nes kol kas nėra mechanizmo, kuris padėtų suprasti, ar klientas atėjo iš šio puslapio ar iš kur kitur. Bet tai labai mažas trūkumas. Privalumų yra kur kas daugiau. Projektas tobulėja, tad su laiku galima tikėtis kur kas didesnės naudos, negu yra dabar.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *