Verslo kūrimas – gera pradžia, pusė darbo

įmonės steigimas  Viskas, kas gerai prasideda, įdėjus pastangų, gerai ir baigiasi. Taip bus ir su Jūsų verslu, jeigu naujos įmonės steigimas bus patikėtas profesionalams, kurie išmano savo darbą, žino kaip tai daryti, viską atlieka kruopščiai, vykdo Jūsų pageidavimus, viską atlieka taip, kad Jūs neturėtumėte priekaištų, o Jūsų įmonė pradėtų sklandžiai veikti. Kai verslininkai kreipiasi pagalbos į profesionalus, norėdami viską pradėti profesionaliai, lengviau išsprendžia visas su verslo pradžios problemas, neneša tokios didelės „popierizmo“ naštos ant savo pečių, tuo labiau nežinant visko nuo pradžios iki galo. Taigi, kaip jau minėjau, svarbu viską pradėti kokybiškai, tad nedvejokite – pagalbos kreipkitės į šios srities profesionalus.

Nuo ko reikia pradėti, norint įkurti savo įmonę? Svarbiausia, turite gerai apgalvoti apie savo įmonės vardą, koks jis bus. Jis turi būti aiškus, ypač tam srautui žmonių, kuriems bus labai aktualus Jūsų siūlomas produktas ar paslauga. Šį klausimą verta svarstyti su visais įmonės akcininkais, paklausti jų nuomones, kad pavadinimas būtų ne tik juridiškai teisingas, tačiau ir sėkmingas. Jeigu siekiate, kad Jūsų veikla neapsiribotų mūsų šalies rinka, galvokite apie kuo paprastesnį, užsieniečiui prieinamą pavadinimą, kad kitataučiams netektų laužyti liežuvio. Jeigu pavadinimui trūksta idėjų, pasitarkite su bendrove, kuri Jums padeda steigti Jūsų įmonę. Jie atsižvelgę į tai, kokia veikla užsiimsite, padės Jums rasti alternatyvą.

Taip pat svarbus žingsnis – steigimo dokumentų pildymas. Yra įvairių būdų kaip įkurti įmonę, tačiau visi būdai reikalauja tos pačios procedūros – dokumentų pildymo. Visos dokumentacijos ruošimas iš vienos pusės atrodo lengvas, iš kitos – daug laiko atimantis procesas – visų steigimo dokumentų pavyzdžius galima rasti internete, tačiau kiekvienu atveju dažnai būna skirtingi Jų pildymo niuansai, jų yra gan daug, o jų supildymo tikslumas yra labai svarbus. Tačiau jeigu šį darbą patikėsite įmonių steigimo specialistams, jie viską padarys už Jus – Jums reikės tik sudėti parašus. Pagrindiniai dokumentacijoje nurodomi duomenys: veiklos tikslas, buveinė, akcininkų ir vadovo informacija,  juridinio asmens kontaktinė informaciją ir kt. Jeigu šis procesas bus vykdomas internete, tai nemaža dalis dokumentų bus suformuota registrų centro el. sistemoje.

Taip pat pateikus steigimo dokumentus Jums reikės formuoti Jūsų kuriamos įmonės kapitalą. Norint tai padaryti, Jums reikės atidaryti banko sąskaitą įmonės vardu, o ten įnešti pradinį įmonės kapitalą (uab kūrimo atveju). Atlikę šiuos veiksmus, turėsite pateikti visus dokumentus notarui (notarui taip pat pateikiami įmonės steigimo dokumentai, banko išrašas, kad į įmonės banko sąskaitą buvo įneštas pradinis kapitalas, taip pat būsimos buveinės savininko sutikimą, kur bus registruojama Jūsų įmonę. Įmonės steigimas artės prie pabaigos, kai šiuos dokumentus pateiksite juridinių asmenų registrui.

Viską apibendrinant, galima daryti išvadą, kad tinkamų pagalbininkų pasirinkimas gali nukelti didžiulę verslo pradžios darbų naštą nuo Jūsų pečių ir perkelti ją tiems, kurie tai puikiai išmano, žino kaip tai daryti, rūpinasi, kad Jūs būtumėte patenkintas. Viskas atliekama pagal Jūsų poreikius, kad verslas turėtų puikų startą – tai kas prasideda nuo geros pradžios, o po to įdedant savo sunkaus ir juodo įdirbio, vėliau duoda saldžių vaisių. Taigi pagalvokite – jei norite, kad Jūsų svajonės virstų realybe, viska stenkitės atlikti kuo profesionaliau – visur kur galima, pagalbos kreipkitės į tos srities profesionalus – sutaupysite daug laiko ir pinigų, kurie tiek verslo pradžioje, tiek ir įsivažiavus, ypač reikalingi.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *