Štai kam gali praversti spalvingi popieriniai maišeliai

maišeliaiDovana – labai plati sąvoka, nors dažniausiai omenyje turimi materialūs daiktai, įteikiami šeimos nariui, giminaičiui, draugui, kolegai… Svarbi ne tik pati dovana, bet ir tai, kaip ji įteikiama. Tai padaryti padeda dailūs maišeliai.

Žali, mėlyni ar kitokios spalvos popieriniai maišeliai – priemonė estetiškai įdėti dovanojamą daiktą. Taigi, pirminė paskirtis aiški. Kada galima panaudoti? Per gimtadienį, Kalėdas, Valentino dieną… Puikus pavyzdys – arbata. Sakykim, nuperkate trijų rūšių arbatos ir ruošiatės ją kaip nors gražiai supakuoti. Dovanų maišelis bus patogiausias sprendimas. Pirmiausia dėl to, kad tris arbatos indelius sudėsite į vieną vietą, sveikinimo momentas bus tvarkingas, malonus. Verta paminėti ir patį pakuotės statusą. T. y. dovana įteikiama ne „plika“. Žmogus nežino, ką gaus, o išsiaiškina tik pravėręs maišelį. Išlaikoma intriga.

Žinant, kokią spalvą mėgsta asmuo, kurį ruošiatės sveikinti, pakuotės išrinkimas tampa lengvesnis. O ar kada pagalvojote, kad spalvą galite parinkti pagal aprangos kodą, jei pastarasis yra nurodytas šventės kvietimuose? Juk visai neprasta idėja.

Įvairių spalvų popieriniai maišeliai praverčia ne tik per gimtadienį ar Kalėdas. Gana įdomus sprendimas juose laikyti užrašus, naudingą medžiagą ar (jei maišeliai pakankamo dydžio) senus žurnalus. Kalba eina tiek apie biurą, tiek apie gyvenamąją aplinką. Spalvotose pakuotėse sudėti daiktai bus lengviau randami (atskirsite, kur kas yra), be to, interjeras taps savitesnis.

Popierinius maišiukus, jei ant jų yra įmonės logotipas ar norimi užrašai, galima naudoti ir kaip reprezentacijos priemonę.

Reikėtų akcentuoti, kad maksimali nauda gaunama pasirinkus optimalaus dydžio pakuotę. Kadangi gaminama įvairių matmenų, kiekvienas pirkėjas pasirenka tai, kas vėliau patogiai naudojama. Ne mažiau aktualios ir kainos. Vieneto kaina paprastai būna aukštesnė nei kelių dešimčių ar šimtų. Pavyzdžiui, jei perkate vieną, už prekę galbūt sumokėsite 50 centų. O štai perkant šimtą maišelių kaina už vienetą gali tapti 10 centų mažesnė. Tai reiškia, kad įmonė, kuriai prireikia solidaus maišelių, sutaupo.

Gražus maišelis – tarsi priedas prie dovanos. Bet, kaip išsiaiškinome, maišeliai naudojami ne tik ką nors sveikinant. Nuo dovanos iki patogaus daiktų laikymo ir interjero detalės – štai kokia plati paskirtis. Pasirinkę norimą spalvą ir matmenis, nusprendę, kiek vienetų reikėtų, gaunate praktiškumo ir dailumo derinį.

 

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *