Sūpynės kieme: atgaiva, sportas ir psichologinė terapija!

sūpynėsTurite nuosavą kiemą arba sodą ir nežinote, kaip geriausiai būtų galima išpildyti jo erdvę? Sūpynės – puikus pasirinkimas. Išties tai ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims skirta pramoga. Ne tik todėl, kad labai malonu sugrįžti į tuos laikus, kuomet palaidais plaukais supotės vėjyje, tačiau ir todėl, kad nieko nėra nuostabiau kaip išlydėti saulę sėdint ant sūpynių, o rankoje laikant kavos puodelį.

Lietuviai – darbštūs žmonės puikiai įvaldę medienos gaminių pasiūlą. Rinkoje galima atrasti labai daug įvairių sūpynių. Pasiūla plati, tačiau kaip pasirinkti tinkamiausias?

Kaip pasirinkti sūpynes?

Kadangi egzistuoja labai plati sūpynių pasiūla – naudinga nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti greičiau atrasti tai, kas Jums tinka. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes pasiūlys labiausiai tinkamą produkciją.

  1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio dydžio sūpynės Jums yra reikalingos. Atsižvelkite į tai, kas dažniausiai ant jų supsis. Pavyzdžiui, jeigu turite kelis vaikus, tokiu atveju naudinga įsigyti didesnes sūpynes ant kurių vienu metu gali suptis keli asmenys.
  2. Kol vienos yra labiau dekoruotos, tuo tarpu kitos sūpynės yra paprastesnės. Šiuo atveju viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus bei poreikius.
  3. Naudinga nusistatyti ir pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į sūpynes. Pagal tai profesionalai ir gali patarti tai, kas labiausiai Jums tiks.
  4. Naudinga nuspręsti iš kokios medžiagos pagamintos sūpynės Jums labiausiai tinka. Šiuo atveju dažniausiai svarstoma tarp medinių ir metalinių sūpynių. Jų skirtumus bei pasirinkimo galimybes aptarsime vėliau.

Kaip teisingai pastatyti sūpynes kieme?

Sūpynių pastatymas kieme nėra sudėtingas, tačiau svarbu atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie gali pagreitinti darbus. Siekdami, kad sūpynės puikiai funkcionuotų – reikia pasirinkti tokią vietą, kurioje jos laisvai judėtų pirmyn ir atgal. Svarbiausia, kad nei vienas sūpynių centimetras nesiliestų su kokiais nors kitais greta esamais daiktais, tuo pačiu augalais, kurių šakos gali trukdyti laisvai suptis.

Medinės VS metalinės

Kaip jau minėjome renkantis sūpynes reikia atsižvelgti į tai, kad vienos yra gaminamos iš medžio, o kitos iš metalo. Svarstant, kuris variantas Jums labiausiai tinka – rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie padės pasirinkti teisingai.

  • Medinės sūpynės dažniausiai atrodo kur kas estetiškiau. Tiesiog jos puikiai dera augalų fone.
  • Tačiau metalinės sūpynės dažniausiai tarnauja kur kas ilgiau, kadangi jos atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams, kaip lietus.
  • Įvertinkite ir tai, kad kainos aspektu medinės dažniausiai brangesnės. Tačiau jos taip pat ir kur kas gražesnės bei labiau puošia kiemą.
  • Toks jau modelis, kad metalinės sūpynės dažniausiai būna vienvietės, o medinės gali talpinti net kelis žmones.

Maloniai leiskite laiką judėdami vėjyje sūpynėse.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *